Aktuality
Výbor - PAS
Rozhodčí - PAS
Závody - hala
Závody - dráha
Závody - kros, silnice
Výsledky
Oddíly - PAS
SCM
Kontakt
 
stahuj v PDF ...Termínovka zima 2009-2010
 
Untitled Document

NEWLINE - PRAŽSKÝ BĚŽECKÝ POHÁR MLÁDEŽE 2010

propozice v PDF

Řídící pracovník soutěže
Jindřich LINHART adresa: Vondroušova 1162, 163 00 Praha 6 – Řepy II
e-mail: jin.linhart@post.cz
mobil: 723 304 588
tel.zam.: 974 836 246
Rozsah soutěže
Vypsané kategorie - přípravka 1999 a mladší
- mladší žactvo 1997 - 98
- starší žactvo 1995 - 96
- dorost 1993 - 94
Zařazeno je celkem 21 závodů pro přípravku, 22 závodů pro žactvo mladší a 23 závodů pro žactvo
starší a dorost. Součástí soutěže jsou i závody v dlouhých bězích na dráze při přeborech žactva
a dorostu.
V přeborech Prahy na dráze smějí v kategoriích staršího žactva a dorostu startovat pouze závodníci
a závodnice registrovaní v ČAS. V ostatních závodech není registrační průkaz podmínkou.
Bodování soutěže
Prvních 10 míst v každé kategorii bude ohodnoceno systémem 15-12-10-8-6-5-4-3-2-1 bod.
Do hodnocení se započítávají i umístění v přeboru na dráze na tratích 1500 m a delších /včetně
steeplů/, ale v případě startů na více dlouhých tratích (dorost a starší žactvo) se započte lepší umístění.
Závody na 800 m se do poháru nezapočítávají. Přebor v hale, na dráze a v krosu je bodován
dvojnásobným počtem bodů 30-24-20-16-12-10-8-6-4-2 body. Po skončení posledního závodu se
každému započítá 14 nejlepších bodových zisků.V případě rovnosti bodů rozhoduje větší počet 1.,
2., 3. míst.
Závody kategorie přípravek budou bodovány takto :
1) v případě samostatně vypsaných kategorií budou body přiděleny v pořadí 1. - 10. místo
2) v závodech, kde nebudou vypsané kategorie a poběží se společný závod s ml. žactvem, případně
ml. žactvo se starším, st. žactvo s dorostem, se budou body přiřazovat odděleně.
U přípravky se bude dvojnásobný počet bodů přiřazovat pouze v rámci přeboru Prahy v krosu.
Při Mikulášské hale se budou přiřazovat body ze samostatného závodu přípravek na 800 m.
Průběžný stav poháru je možno sledovat na www.pbp.webzdarma.cz, www.pas-atletika.cz a
www.atletika-olymp.cz
Důležité upozornění pro všechny kategorie. Body se budou přidělovat pouze v případě
startu minimálně 3 závodníků nebo závodnic z Prahy v příslušné kategorii !!!!
Zpracování výsledků
Žádám pořadatele, aby ve výsledcích psali nejdříve příjmení, pak jméno, vždy ročník narození a
klubovou příslušnost. Výsledkové listiny zašlete řídícímu soutěže.
Nominace na republikové finále do Pardubic 18.10. 2010 bude provedeno na základě průběžných
bodových zisků v poháru. V každé kategorii se nominuje prvních 6 běžců a běžkyň. Určení
dalších zástupců Prahy je v kompetenci řídícího poháru.
Nominační listiny budou zaslány na oddíly a zároveň bude nominace zveřejněna na www.pbp.
webzdarma.cz a www.pas-atletika.cz
Vyhlášení výsledků
Celkové vyhlášení výsledků NEWLINE Pražského běžeckého poháru mládeže pro rok 2010 proběhne
v rámci slavnostního vyhlášení nejlepších mladých atletů Prahy 2010.


TERMÍNY ZÁVODŮ


1. 30. 1. – 31. 1. Přebor Prahy v hale – dorostu
Stromovka / PSK OLYMP Praha / Pražské soutěže – zima – jaro
www.pas-atletika.cz

24. 2. – 25. 2. Přebor Prahy v hale – st. žactva
Strahov / AC Praha 1980 / Pražské soutěže – zima – jaro
www.pas-atletika.cz

2. 17. 3. 1. závod ADIDAS poháru
Šárka - Džbán - parkoviště před kempem – start první kategorie v 16,15 hod.
Kontakt : Mgr. Josef Jičínský / mail : jicinsky@seznam.cz / mob.:732 199 169

3. 24. 3. 2. závod ADIDAS poháru
park na Vítkově - start první kategorie v 16,15 hod.
Kontakt : Mgr. Michal Halbich / mail : sport@zsjeseniova.cz / mob.: 605 464 602

4. 27. 3. Březnový běh Krčským lesem /2.roč./
Krčský les u Srubu / kousek od velkého Altánu /, 400m od areálu Pošepného –
Hrabákova 2001, Praha 11 – start první kategorie v 9,00 hod.
Kontakt : Michal Javůrek / mail : michalj@volny.cz / mob.: 733 364 824

5. 28. 3. Běh Prokopským údolím /13.roč./
hřiště ZŠ Chaplinovo nám., sídliště Barrandov 9,30-11,30 hod.
Kontakt : Miroslav Fliegl / mail : mirek.atlet@centrum.cz / mob.: 736 169 219

6. 31. 3. 3. závod ADIDAS poháru
Obora Hvězda – u pomníku Jana Roháče z Dubé - start první kategorie v 16,15 hod.
Kontakt : Mgr. Miloslav Cymbál / mail : atl.cymbal@quick.cz / mob.: 607 678 847

7. 3. 4. Běh Kerteamu /10.roč./
Chuchelský háj, křižovatka nad areálem zdraví Praha - Velká Chuchle od 10,00 hod.
Kontakt : Petr Jindra / mail : petrjindra@seznam.cz / mob.: 606 634 212

8. 7. 4. 4. závod ADIDAS poháru
Centrální park Butovice – start první kategorie v 16,15 hod.
Kontakt : Mgr. Radek Bártl / mail : skaktis@seznam.cz / mob.: 603 981 455

9. 10. 4. Šárecký běh /23.roč./
nad areálem ve Vokovicích 9-11,30 hod.
Kontakt : Ivan Čížek / mail : cizek@skaritma.cz / mob.: 777 327 594

10. 11. 4. Přespolní běh Modřanskou roklí /7.roč./
Louka U Liščích děr vedle ZŠ Meteorologická – start první kategorie v 9,30 hod.
Kontakt : Jiří Kalista / mail : jirikalista@seznam.cz / mob.: 604 972 334

11. 18. 4. Jarní běh Ďáblickým hájem /39. roč./
areál zdraví Praha - Ďáblice 9-11,30 hod.
Kontakt : Petr Mucha / mail : muchapetr@centrum.cz

12. 21. 4. Jarní běh OLYMPU /6. roč./
Stromovka-areál SC MV – start první kategorie v 16,20 hod.
Kontakt : Jindřich Linhart / mail : jin.linhart@post.cz / mob.: 723 304 588

13. 24. 4. VC Hostivařské přehrady /37. r./ Memoriál J. Květa /10. r./
Hostivařský lesopark - spodní altán
Kontakt : Petr Behenský / mail : pbehensky@chello.cz / mob. 774 984 877

14. 16. 5. Běh o pohár starosty aneb Běh za Újezdskou sovou (5. r.)
Újezd nad Lesy, Blatov, u fotbalového hřiště u lesa – 8,30 –12,30 hod.
Kontakt : Zuzana Olšanová / mail : zuzana.olsanova@cdt.cz / mob.: 607 148 116

15. Přebor Prahy mladšího žactva
viz brožura Pražské soutěže – léto 2010 Pražské soutěže – léto – podzim
www.pas-atletika.cz

Přebor Prahy st. žactva a dorostu
viz brožura Pražské soutěže – léto 2010 Pražské soutěže – léto – podzim
www.pas-atletika.cz

16. 18. 9. Mladé Běchovice /45. roč./
fotbalové hřiště v Běchovicích – 8,30 - 11,30 hod.
Kontakt : Organizační výbor / mail : info@mladebechovice.cz / mob.: 606 481 222

17. 7. 10. Večerní běh Folimankou /29. roč./
hala Folimanka od 17 hod
Kontakt : Miroslav Chmelík / mail : miroslavchmelik@seznam.cz / mob.: 604928810

17. 10. Finále celostátního běžeckého poháru 2010
Pardubice – dostihové závodiště – výběr Prahy
mail : jin.linhart@post.cz, / mob.: 723 304 588

18. 6. 11. Listopadové běhání /3. roč./
Krčský les u Srubu / kousek od velkého altánu /, 400m od areálu Pošepného –
Hrabákova 2001, Praha 11 – start první kategorie v 9,00 hod.
Kontakt : Michal Javůrek / mail : michalj@volny.cz / mob. 733 364 824

19. 14. 11. Velká Kunratická /77. roč./
Kunratický les od 8,00 hod.
Kontakt : Miroslav Koubek / mail : mkoubek@sp4.cz / mob.: 603 774 614

20. 20. 11. Běh 17. listopadu /58. roč./
obora Hvězda Praha od 9,30 hod.
Kontakt : Jan Roob / mail : jan.roob@utvs.cvut.cz / mob.: 605 823 287

21. 21. 11. Vodácký přespolní běh /39. roč./
Ďáblický háj – areál zdraví od 9,00 hod.
Kontakt : / Hugo Knotek / mail : hugoknotek@iti.cz

22. 27. 11. Podzimní běh OLYMPU Praha /5. roč./
Přebor Prahy v krosu – Stromovka – areál CS MV – od 10,30 hod.
Kontakt : Jindřich Linhart / mail : jin.linhart@post.cz / mob. 723 304 588

23. 4. 12. Mikulášská hala 2010
hala Otakara Jandery ve Stromovce od 11,00 hod.
Kontakt : Jindřich Linhart / mail : jin.linhart@post.cz / mob.: 723 304 588

PBP 2010

Pražský ateticky svaz - veškerá autorská práva jsou vyhrazena - ©

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!